Trening w biurze

Strona główna     Trening w biurze

Każda nowoczesna firma zdaje sobie sprawę z faktu, iż zadowolony i dobrze zmotywowany pracownik jest po prostu efektywniejszy i z większą skutecznością wykonuje powierzone mu zadania.

Jednakże wszechobecny rozwój cywilizacyjny sprawia, że większość dnia spędzamy w pozycji siedzącej, przykuci do biurka w pracy lub przemieszczając się pomiędzy pracą, a domem oczywiście nie możemy zapomnieć o czasie spędzanym w domu, który w większości przypadków również przeznaczamy na siedzenie przed telewizorem , czy korzystanie z „dobrodziejstw” jakich dostarczają nam obecne czasy tzn. komputery, smartfony i inne urządzenia elektroniczne, zapominając jak wspaniałym narzędziem do poprawy naszego codziennego funkcjonowania jest aktywność fizyczna.
Tym oto sposobem narażamy się na zwiększone ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia, otyłości, nowotworów, cukrzycy, problemów z pamięcią i koncentracją, na bólu pleców kończąc .

Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych czasów, opracowałem 30 minutowe treningi dla pracowników w warunkach biurowych, mające na celu redukcję napięć oraz poprawę ruchomości stawów, co w dużej mierze zniweluje skutki pracy siedzącej.

Korzyści treningu w biurze:
– Poprawa atmosfery pomiędzy pracownikami
– Zwiększona wydajność pracowników
– Lepsze samopoczucie
– Zwiększona pewność siebie
– Zwiększona motywacja do pracy


Sprawdź również

Trening personalny
w klubie

Trening personalny w klubie fitness jest najskuteczniejszym narzędziem, który pomoże Ci osiągnąć wspólnie wyznaczony cel.

czytaj więcej

Trening personalny
w domu klienta

Trening personalny w domu klienta jest doskonałą alternatywą, do ćwiczeń w klubie fitness. To przede wszystkim oszczędnośc czasu.

czytaj więcej

Przygotowanie
motoryczne

Jeśli Twoim celem jest poprawa zdolności motorycznych, tzn.: siły, wytrzymałości, szybkości, gibkości, a zarazem poprawa wyników.

czytaj więcej

Trening
w biurze

Każda nowoczesna firma zdaje sobie sprawę z faktu, iż zadowolony i dobrze zmotywowany pracownik, jest efektywniejszy.

czytaj więcej

PLAN TRENINGOWY
Rozpisanie planu treningowego wraz z omówieniem w trakcie treningu – poprzedzone konsultacją