O mnie

Strona główna     O mnie

Nazywam się Kamil Janiszak , jestem trenerem personalnym.

Absolwentem studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku sport.
Na co dzień prowadzę treningi personalne, na terenie Poznania z osobami, które dzięki aktywności fizycznej chcą osiągnąć swoje wymarzone cele.

Współpracuję z osobami, które w świadomy sposób chcą podejść do długotrwałych zmian w swoim życiu i zmienić swoje nawyki , które w przyszłości przeniosą się na podniesienie jakości ich życia, ale również z tymi które po prostu w szybkim tempie chcą osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Podczas pracy z drugim człowiekiem kładę ogromny nacisk na wsparcie i dopasowanie planu do stylu życia mojego podopiecznego, co sprawia ze jesteśmy w stanie wprowadzić realne zmiany, które w dłuższej perspektywie doprowadzą do „założonych” efektów .

Prowadzę treningi, ponieważ wiem, że są one doskonałą odskocznią od życiowych problemów i stresów, które nas na co dzień otaczają.

Zarażam swoich klientów pozytywnym nastawieniem do życia, nie znikającym uśmiechem na twarzy oraz ogromną dawką motywacji, co sprawia, że mając nawet gorszy dzień – z treniningu wrócisz z uśmiechem od ucha do ucha oraz wielką satysfakcją z pokonania własnych słabości.